Dzisiaj jest Czwartek 22.10.2020 19:36:32
24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK
Wisła, 12.11.2020 - 14.11.2020
 
Miejsce:Hotel Stok
Organizator:Conference. Technology. Medicine.
WWW:rehabilitacja2020.ptkardio.pl/
Pilny komunikat

Przewodniczącej Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK

Wraz z rozprzestrzenianiem się̨ korona wirusa SARS-CoV-2 i wynikającymi z niego ograniczeniami epidemiologicznymi, z przykrością̨ informujemy, że 24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK, które miało odbyć się̨ 26–28 marca w Wiśle/Ustroniu, nie odbędzie się zgodnie z pierwotnym planem.

Sympozjum zostaje przesunięte na nowy termin 12-14 listopada 2020 roku i odbędzie się również w Wiśle/Ustroniu w Hotelu Stok.

W imieniu Członków Zarządu
Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK Przewodnicząca Sekcji
Prof. dr hab. n. med. Anna Jegier


Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym 24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędzie się w Wiśle w hotelu STOK w dniach 12-14 listopada 2020 r.

Temat przewodni Sympozjum „REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA 2020 – od nauki do praktyki” nawiązuje do podstaw naukowych rehabilitacji kardiologicznej i do stosowania ich w praktyce klinicznej. Coraz częściej mówimy o opiece kompleksowej w kardiologii, a to właśnie dobrze realizowana rehabilitacja kardiologiczna była i jest najlepszym przykładem takiej opieki. Rehabilitacja kardiologiczna w każdej jej formie realizacji: szpitalna, dzienna czy telerehabilitacja, jest filarem kompleksowego podejścia do opieki nad osobą z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Mamy nadzieję, że nasze Sympozjum – spotkanie lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, psychologów i dietetyków zajmujących się lub zainteresowanych rehabilitacją kardiologiczną, będzie okazją do wzajemnego korzystania z bogatej wiedzy oraz doświadczeń wykładowców i uczestników. Atrakcyjny program naukowy oraz atmosfera przepięknych otaczających Wisłę-Ustroń Beskidów, będzie na pewno sprzyjać obradom.

Życzymy wspaniałych przeżyć naukowych i koleżeńskich!

Przewodnicząca Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK
Prof. dr hab. n. med. Anna Jegier

Przewodniczące Komitetu Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Anna Jegier
Prof. dr hab. n. med. Ewa Straburzyńska-Migaj

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 24 Sympozjum SRKiFW PTK
Dr. n. med. Michał Gałaszek